Ksiega gości


Mama Ludwika
09.05.2012

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tą placówkę dla dzieci. Panie są bardzo przyjazne, odpowiedzą na każde pytanie, podczas odbierania dziecka często opowiadają co maluch robił danego dnia. Dzieci są zadowolone, zadbane- widać,że kadra pedagogiczna dba o każdego maluszka. Bajolandia, to idealne miejsce dla Waszego maluszka!

Mama Ali
15.05.2012
Ala już prawie dwa lata tu przychodzi. Pani Gosia dba o indywidualne podejście do każdego dziecka, maluchy są zadbane i świetnie się rozwijają. Widać, że opiekunki wkładają dużo serca w swoją pracę bo dzieci za nimi przepadają. Ala codziennie opowiada o tym co robiła " u cioci" , śpiewa nowe piosenki, opowiada bajki, które tu usłyszała. Co ważne dzieci uczą się poprawnego zachowania: mówić proszę, dziękuję, samodzielnego jedzenia, wspólnej zabawy, dzielenia się. POLECAM!!!
Mama i Tata Ksawerka
21.06.2012
Maluszki są nakarmione, zadbane, otoczone troską i miłością. Zabawy edukacyjne są ciekawe, przemyślane i dobrze zorganizowane. Dzieci są należycie traktowane, panuje miła atmosfera. Kadra profesjonalna ale jednocześnie otwarta na sugestie rodziców. Gorąco polecam BAJOLANDIĘ!
Mama Hani i Julka
25.06.2012
Hania i Julek chodzą do Bajolandii od 3 tygodni, sa zadowoleni,zadbani i na pewno wspaniale sie czuja z "ciociami" i dziecmi czego dowodem może być niechęć dzieci do opuszczania złobka-a to chyba najlepsza rekomendacja:)
Rodzice Matyldy
02.10.2012
Nasza córeczka zaczęła uczęszczać do Bajolandii od 7 miesiąca życia. Pani Małgosia wraz z pozostałymi Ciociami otoczyły Matyldę opieką, która była nie tylko profesjonalna ale widać było także uczucia i ciepło jakimi była obdarzana. Ciocie są serdeczne, pełne zapału, zawsze odpowiadają na wszystkie pytania oraz podchodzą indywidualnie do każdego dziecka. Gorąco polecam Bajolandię!
Mama Patryka
10.10.2012
Patryk już pierwszego dnia w Bajolandi poczuł się jak w domku. Ciocie oraz ich ciepło i zaangażowanie sprawiły,że Synek bezstresowo i bez łez z nimi zostaje. Po kilku godzinach, gdy go odbieram, żegna się z Ciociami dając im buziaka i przytulając co świadczy o tym, że czuje się z nimi bezpiecznie. BAJOLANDIA NAJLEPSZA W SZCZECINIE!!! POLECAM GORĄCO!!! LEPSZEJ OPIEKI DLA WASZEGO MALUSZKA NIE ZNAJDZIECIE :)))
Rodzice Franka
18.10.2012
Dziękujemy Ciociom z domowego żłobka za troskliwą opiekę naszego urwiska Franka. Synek jest szczęśliwy o czym świadczy uśmiech od ucha do ucha towarzyszący mu przez cały dzień :) a szczęśliwe dziecko to szczęśliwi rodzice. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam zatroskanym rodzicom Bajolandię.
Babcia Ludwika
25.02.2013
Jako babcia "weekendowa" wpadająca do wnuka raz na jakiś czas z czystym sumieniem mogę polecić "Bajolandię" jako najlepszą placówkę w całym Szczecinie. Panie są bardzo miłe, życzliwe, widać, że wkładają dużo serca w opiekę nad dziećmi. Z dużą nostalgią za pół roku będziemy żegnać "Bajolandię" zaczynając przygodę z nowym przedszkolem. Obyśmy trafili na choć w połowie tak wspaniałą kadrę jak na Okrzei.
Mama Lenki P. :)
12.06.2013
Bardzo dziękuję za opiekę nad Lenką, szczególnie że ciężko jest wrócić do pracy i zostawić maluszka na tyle godzin. Początki były trudne, ale na szczęście dzięki ciociom przeszłyśmy ten proces bezboleśnie :) Lenka jest uśmiechnięta i uczy się nowych rzeczy dlatego z czystym sumieniem polecam BAJOLANDIĘ!
mama Piotrusia
10.10.2013
Mój synek ogromnie lubił chodzić do Bajolandii. Do tego stopnia, że notorycznie po przyjściu rwał się do sali, zapominając się nawet pożegnać...;) Panie podchodziły do dzieci z ciepłem, sympatią i uwagą. Miałam do nich zaufanie i żal było odchodzić. Polecam zdecydowanie!
Ciocia Jessi
16.01.2014
Fantastyczna atmosfera :)
Mama Pawła
17.02.2014
Bardzo polecamy to miejsce. Mój syn był w Bajolandii od 12.2012 r. do 09.2013 r. W tym niedługim czasie wspaniale się bawił i wiele nauczył, w tym dobrych zachowań wobec innych dzieci, co pozwoliło mu bez przeszkód stać się dzielnym przedszkolakiem i bratem malutkiej Zuzi. Oglądając dziś galerię zdjęć łezka się w oku kręci, zwłaszcza przy zdjęciu z ciocią Gosią (w galerii: Dzień Dziecka II). :)
Mama Wikusi
10.05.2015
Uśmiech mojej córki jest najlepszą oceną tego miejsca:)Dziękuję!!!
Mama Jessi
12.05.2015
Najlepszy żłobek moge polecic. Córka tylko czekala kiedy pojdzie do dzieci. Chcemy bardzo podziekowac za wspanialay czas spedzony w Bajolandi. Cioci Gosi , Cioci Asi i Cioci Beatce lub Dorotce zawsze mylilam :) Bardzo dziekujemy :) Ale jeszcze sie spotkamy jak bedzie drugie dziecko bez wahania oddam :) Oczywiscie bardzo smutno bylo odejsc oczywiscie łzy rownież byly. Dziekujemy Mama z Jessi :)
MAMA I TATA ZOSI G.
01.10.2015
Z przykrością pożegnaliśmy się z Bajolandią gdy nasza Pociecha poszła do przedszkola. Z pełną świadomością polecamy placówkę, a Pani Małgosi dziękujemy za wielkie serce, drobne gesty dobroci, setki łagodnych uśmiechów i całe ciepło, które wkłada w swoją pracę. Dziękujemy również wszystkim Ciociom i gorąco pozdrawiamy :)
Ciocia Patrycja
12.12.2016

Dziękuje bardzo rodzicom, których dziećmi miałam przyjemność się zajmować, bardzo dobrze wspominam to miejsce oraz rodziców. Cudowną rodzinną atmosferę, za dzieciaczkami bardzo tęsknie . Pani Gosia jest ciepłą osobą z dobrym podejściem do dzieci. Uśmiech na twarzach małych pociech jest najlepszą nagrodą za naszą pracę . Pozdrawiam serdecznie :)

Mama i Tata Ali T.
28.08.2019
Przyszedł czas kiedy musimy się pożegnać z Bajolandią i zacząć przygodę z przedszkolem.Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w opiekę nad Alusią.Będziemy tęsknić i bardzo miło wspominać to miejsce☺Pozdrawiamy
MAMA I TATA ANTOSIA G.
04.09.2019
Bajolandia to niezwykłe miejsce, w którym dobre słowo, konsekwencja i profesjonalizm Cioci Oli, uzupełnia się z przyjacielskim uśmiechem i sympatią Cioci Ani oraz serdecznymi buziakami i przytulaskami Cioci Marii, a nad tym wszystkim czuwa wyjątkowa, godna zaufania, pełna ciepła i miłości do dzieci osoba, Małgorzata Iwaszko, od pierwszej chwili tak bliska naszemu sercu... Dziękujemy Wam za czułą i rzetelną opiekę nad naszymi dziećmi :*

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości